Adiunkt w jednostce Wydział Elektryczny
|
dr inż.
Marek Garbaruk
Zaloguj się, aby zobaczyć więcej.
Podstawowe informacje o użytkowniku
Terminy konsultacji dla studentów
KONSULTACJE W SEMESTRZE LETNIM 2023/2024
poniedziałek 17:35-18:20 WE-305
wtorek 15:30-18:30 WE-305
Zjazdy WE (niestacjonarne)
piątek 17:50-19:20 Teams /zjazdy:1,3,5,7,9
Koordynowane przedmioty
2010Z - Oprogramowanie inżynierskie TS1A521351
2013L - Oprogramowanie inżynierskie TS1C421350
2014L - Niezawodność i diagnostyka TS2D100007
2014L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1C620315
2015L - Technika wysokich napięć 2 EZ1C400025
2016Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031
2016L - Niezawodność i diagnostyka TS2D100007
2016L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1C620315
2017Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031
2017L - Niezawodność i diagnostyka TS2D100007
2017L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1C620315
2018Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031
2018L - Niezawodność i diagnostyka TS2D100007
2018L - Niezawodność i diagnostyka TZ2C200035
2018L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1C620315
2019Z - Techniki bezprzewodowe TZ1D5106
2019Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1D5030
2019Z - Wireless transmission systems IS-FEE-10019
2019L - Oprogramowanie inżynierskie TZ1D6116
2019L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1D6218
2020Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1D5030
2020Z - Wireless Transmission Systems IS-FEE-10019W
2020L - Elektroniczna aparatura medyczna MXIBS06003
2020L - Niezawodność i diagnostyka TS2E100007
2020L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1D6218
2021Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1E5030
2021Z - Wireless Transmission Systems IS-FEE-10019W
2021L - Niezawodność i diagnostyka TS2E100007
2021L - Niezawodność i diagnostyka TZ2E200037
2021L - Podstawy telekomunikacji TS1E2012
2021L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1E6218
2022Z - Anteny i transmisja fal 2 TS2E200015
2022Z - Techniki bezprzewodowe TZ1E5106
2022Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1E5030
2022L - Radiowe systemy łączności TZ1E6113
2022L - Reliability and diagnostics TS2E100007E
2023Z - Anteny i transmisja fal TZ2E100003
2023Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1E5030
2023Z - Wireless Transmission Systems IS-FEE-10019W
2023L - Antennas and propagation 1 TS2E100004E
2023L - Anteny i transmisja fal 1 TS2E100004
2023L - High Frequency Techniques 1 IS-FEE-10033S
2023L - Niezawodność i diagnostyka TS2E100007
2023L - Niezawodność i diagnostyka TZ2E200037
2023L - Radiowe systemy łączności TZ1E6113
2023L - Reliability and diagnostics TS2E100007E
2023L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1E6218
2024Z - Anteny i transmisja fal 2 TS2E200015
2024Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1E5030
2024Z - Wireless Transmission Systems IS-FEE-10019W
2024L - High Frequency Techniques 1 IS-FEE-10033S
Prowadzone przedmioty
2008L - Technika wielkich częstotliwości 2 ET06028:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2009Z - Oprogramowanie inżynierskie TS1A521351:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2009L - Wybrane zagadnienia z linii transmisyjnych TS1A621355:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2010Z - Oprogramowanie inżynierskie TS1A521351:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2010Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1A500028:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5), Laboratorium (grupa 6)
2010L - Komputerowe projektowanie aparatury elektronicznej TS1A621356:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2010L - Komputerowe projektowanie aparatury elektronicznej TZ1A600044:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (grupa 1)
2010L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1A620317:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2011Z - Oprogramowanie inżynierskie TS1A521351:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2011Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1A500028:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4)
2012Z - Oprogramowanie inżynierskie TS1A521351:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2012Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1A500028:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5), Laboratorium (grupa 6)
2013Z - Systemy i sieci telekomunikacyjne 1 TS1C300024:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5)
2013L - Oprogramowanie inżynierskie TS1C421350:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2014Z - Systemy i sieci telekomunikacyjne 1 TS1C300024:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5)
2014Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031:
Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5)
2014L - Telematyka medyczna MSIB2S01003:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4)
2015Z - Elektroniczna aparatura pomiarowa TS2D200016:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2015Z - Systemy i sieci telekomunikacyjne 1 TS1C300024:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4)
2015Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4)
2015L - Podstawy techniki wysokich napięć ENS1C611259:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2015L - Technika wysokich napięć 2 EZ1C400025:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2016Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2016L - Kompatybilność elektromagnetyczna (TWN) EKS1A611256:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2016L - Technika wysokich napięć 2 EZ1C400025:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2017Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2017L - Kompatybilność elektromagnetyczna (TWN) EKS1A611256:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2018Z - Systemy i sieci telekomunikacyjne 1 TS1D3019:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 3)
2018Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1C500031:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2018L - Kompatybilność elektromagnetyczna 2 TZ2C200034:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2019Z - Elektroniczna aparatura pomiarowa TS2D200016:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2019Z - Systemy i sieci telekomunikacyjne 1 TS1D3019:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 3)
2019Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1D5030:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2019L - Oprogramowanie inżynierskie TZ1D6116:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2020Z - Systemy i sieci telekomunikacyjne 1 TS1E3019:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2020Z - Technika wielkich częstotliwości 2 TS1D5210:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2020L - Elektroniczna aparatura medyczna MXIBS06003:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2020L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1D6218:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2021Z - Sieci komputerowe (E) MYARS01006:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 5), Projekt (grupa 6)
2021L - Podstawy telekomunikacji TS1E2012:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2021L - Techniki bezprzewodowe 2 TS1E6218:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2022Z - Anteny i transmisja fal 2 TS2E200015:
Laboratorium (grupa 1), Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2022L - Komputerowe projektowanie aparatury elektronicznej TZ1E6115:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2022L - Systemy łączności bezprzewodowej TS1E6114:
Laboratorium (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2023Z - Techniki bezprzewodowe 1 TS1E5030:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2023Z - Zakłócenia w układach elektroenergetycznych EZ2E100003:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2023L - Komputerowe projektowanie aparatury elektronicznej TZ1E6115:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2023L - Systemy łączności bezprzewodowej TS1E6114:
Laboratorium (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 1)