Adiunkt w jednostce Wydział Elektryczny
|
dr inż.
Roman Trochimczuk
Zaloguj się, aby zobaczyć więcej.
Podstawowe informacje o użytkowniku
Terminy konsultacji dla studentów
KONSULTACJE W SEMESTRZE LETNIM 2023/2024
środa 08.15 - 10.00
czwartek 10.00 – 11.30
czwartek 11.30 – 12.15--opiekun roku
sobota 09.00 – 10.30*- w terminach zjazdów
Koordynowane przedmioty
2010Z - Animacja komputerowa METS15001A
2011Z - Animacja komputerowa METS15001A
2011Z - Pracownia specjalistyczna mediów METS17008A
2012Z - Animacja komputerowa METS15001A
2012Z - Robotyzacja (E) MAR2S12004
2012L - Praca przejściowa METS16007A
2012L - Robotyzacja (E) MAR2S12004
2012L - Robotyzacja procesów (E) MARS16006A
2013Z - Animacja komputerowa METS15001A
2013Z - Pracownia specjalistyczna mediów METS17008A
2013Z - Robotyzacja (E) MKAR2S12004
2013L - Praca przejściowa METS16007A
2014Z - Animacja komputerowa (E) MKETS15001
2014Z - Konstrukcje mechatroniczne MHIB2S12004
2014Z - Pracownia specjalistyczna mediów METS17008A
2014Z - Robotyzacja MHKAR2S12004
2014L - Praca przejściowa MKETS16007
2015Z - Animacja komputerowa (E) MHETS15002
2015Z - Konstrukcje mechatroniczne MSIB2S12004
2015Z - Pracownia specjalistyczna mediów MKETS17008
2015L - Mechatronika (E) MPBM2N12010
2015L - Prace przejściowa MHETS16004
2016Z - Animacja komputerowa (E) MHETS15002
2016Z - Konstrukcje mechatroniczne MPIB2S12004
2016Z - Pracownia specjalistyczna mediów MHETS17001
2016Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MPAR2S12006
2016L - Mechatronika (E) MPBM2N12010
2016L - Robotyzacja procesów MHARS16002
2017Z - Konstrukcje mechatroniczne MPIB2S12004
2017Z - Mechatronika (E) MPBM2S12010
2017Z - Mechatronika (E) MSMS05002
2017Z - Pracownia specjalistyczna mediów MHETS17001
2017L - Mechatronika (E) MPBM2N12010
2017L - Robotyzacja procesów MPARS16002
2018Z - Konstrukcje mechatroniczne MPIB2S12004
2018Z - Mechatronika (E) MPBM2S12010
2018Z - Urządzenia mechatroniki MNS2501
2018L - Mechatronika (E) MPBM2N12010
2018L - Robotyzacja procesów MPARS16002
2019Z - Bazy danych MPIBS25003
2019Z - Biomechatronika MXIB2S1204
2019Z - Urządzenia mechatroniki MNS2501
2019L - 3-D Modeling and Computer Animation IS-FME-00136
2019L - Robotyzacja procesów MPARS16002
2020Z - Biomechatronika MXIB2S1204
2020Z - Systemy automatyzacji MYAR2S22006
2020Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MYAR2S12005
2020Z - Urządzenia mechatroniki (E) MK1S25001
2020L - 3D-Modeling and Computer Animation IS-FEE-10068S
2021Z - Biomechatronika MXIB2S1204
2021Z - Systemy automatyzacji MYAR2S22006
2021Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MYAR2S12005
2021Z - Urządzenia mechatroniki (E) MK1S25001
2021L - 3D-Modeling and Computer Animation IS-FEE-10068S
2022Z - Automation and robotization systems MYAR2S12005E
2022Z - Systemy automatyzacji MYAR2S22006M
2022Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MYAR2S12005M
2022Z - Urządzenia mechatroniki (E) MK1S25001
2022L - 3D-Modeling and Computer Animation IS-FEE-10068S
2022L - Zrobotyzowane systemy produkcyjne EAR1S16002
2023Z - Automation and robotization systems MYAR2S12005E
2023Z - Fundamentals of robotics MYARS03001E
2023Z - Systemy automatyzacji MYAR2S22006M
2023Z - Urządzenia mechatroniki (E) MK1S25001
2024L - Automation and Robotization Systems IS-FEE-10087S
Prowadzone przedmioty
2007L - Bazy danych MA083:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 3), Projekt (grupa 4)
2008Z - Media elektroniczne I MEI066:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4)
2008L - Animacja komputerowa (E) MEI6011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2008L - Bazy danych METS02011:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 3), Projekt (grupa 4)
2009Z - Animacja kopmuterowa MEI7023N:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2010L - Technologie multimedialne i internetowe MBM2S01006:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 3)
2011Z - Animacja komputerowa METS15001A:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2011L - Technologie multimedialne i internetowe MBM2S01006:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 3), Projekt (grupa 4)
2012Z - Animacja komputerowa METS15001A:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2012Z - Media cyfrowe I METS15002A:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2012Z - Robotyzacja (E) MAR2S12004:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 3), Wykład (egzamin) (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 2)
2013Z - Media cyfrowe I METS15002A:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5)
2013Z - Robotyzacja (E) MKAR2S12004:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2014Z - Konstrukcje mechatroniczne MHIB2S12004:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2014Z - Media cyfrowe I (E) MKETS15002:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4)
2015Z - Konstrukcje mechatroniczne MSIB2S12004:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2015Z - Media cyfrowe (E) MHETS15003:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2016Z - Animacja komputerowa (E) MHETS15002:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2016Z - Programowanie sterowników czasu rzeczywistego MPAR2S12004:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2)
2016Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MPAR2S12006:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2017Z - Mechatronika (E) MSMS05002:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2017Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MPAR2S12006:
Projekt (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2018Z - Konstrukcje mechatroniczne MPIB2S12004:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 3), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2018Z - Mechatronika (E) MPBM2S12010:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2018Z - Urządzenia mechatroniki MNS2501:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2019Z - Modelowanie układów mechatronicznych MK2S12005:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2019Z - Urządzenia mechatroniki MNS2501:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2019L - Robotyzacja procesów MPARS16002:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2020Z - Modelowanie układów mechatronicznych MK2S12005:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2020Z - Urządzenia mechatroniki (E) MK1S25001:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2020L - Zrobotyzowane systemy produkcyjne MXARS16002:
Projekt (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2021Z - Modelowanie układów mechatronicznych MK2S12005:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2021Z - Projektowanie mechatroniczne MK1S05001:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Projekt (grupa 3), Wykład (zaliczenie) (grupa 2)
2021Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MYAR2S12005:
Projekt (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2021Z - Urządzenia mechatroniki (E) MK1S25001:
Wykład (egzamin) (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 2)
2021L - Zrobotyzowane systemy produkcyjne (E) MYARS16002:
Projekt (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2022Z - Automation and robotization systems MYAR2S12005E:
Projekt (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2022Z - Systemy automatyzacji MYAR2S22006M:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2022Z - Systemy automatyzacji i robotyzacji MYAR2S12005M:
Projekt (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2022L - Zastosowania sterowników przemysłowych EZ2E200012:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2022L - Zrobotyzowane systemy produkcyjne EAR1S16002:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2023Z - Automation and robotization systems MYAR2S12005E:
Projekt (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2023Z - Fundamentals of robotics MYARS03001E:
Ćwiczenia (grupa 1), Laboratorium (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2023L - Elementy i podzespoły mechaniczne CP1S02004:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Pracownia specjalistyczna (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2023L - Zastosowania sterowników przemysłowych EZ2E200012:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2023L - Zrobotyzowane systemy produkcyjne (E) MYARS16002:
Projekt (grupa 1), Projekt (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)