Adiunkt w jednostce Wydział Elektryczny
|
dr inż.
Krzysztof Kulikowski
Zaloguj się, aby zobaczyć więcej.
Podstawowe informacje o użytkowniku
Terminy konsultacji dla studentów
KONSULTACJE WE-133
PONIEDZIAŁEK 11:30 – 13:00
SOBOTA 15:15 – 16:00
(w czasie zjazdów WE)
Koordynowane przedmioty
2019Z - Power electronics IS-FEE-10013
2020Z - Power Electronics IS-FEE-10013W
2020L - Układy energoelektroniczne EZ2E200011
2020L - Układy przekształtnikowe EDS1A6041
2021Z - Power Electronics IS-FEE-10013W
2021Z - Układy przekształtnikowe 2 ES1D710218
2022L - Układy energoelektroniczne EZ2E200011
2022L - Układy przekształtnikowe EDS1B6041
2022L - Układy przekształtnikowe 1 ES1E6112
2023Z - Power Electronics IS-FEE-10013W
2023Z - Układy przekształtnikowe 2 ES1E7118
2023L - Układy energoelektroniczne EZ2E200011
2023L - Układy przekształtnikowe EDS1B6041
2023L - Układy przekształtnikowe 1 ES1E6112
2024Z - Power Electronics IS-FEE-10013W
Prowadzone przedmioty
2008L - Elektrotechnika i elektronika MTRSO2015:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5), Laboratorium (grupa 6), Laboratorium (grupa 7), Laboratorium (grupa 8)
2008L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice F26317:
Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2008L - Układy elektroniki w strukturach programowalnych F26315:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Pracownia specjalistyczna (grupa 2)
2009Z - Podstawy elektrotechniki i elektroniki MBMN01002A:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2009L - Elektromechaniczne systemy napędowe 2 EZ2B200010:
Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 6)
2009L - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1A622391:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2009L - Układy energoelektroniczne EZ2B200011:
Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 5), Laboratorium (grupa 6)
2010L - Elektromechaniczne systemy napędowe 2 EZ2B200010:
Laboratorium (grupa 5), Laboratorium (grupa 6)
2010L - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1A622391:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2010L - Układy energoelektroniczne EZ2B200011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2011Z - Przekształtniki w napędzie elektrycznym ES2B202204:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2011L - Elektrotechnika i elektronika METS02014A:
Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2011L - Podstawy elektrotechniki i elektroniki MBMSO2013:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 12)
2011L - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1A622391:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2012Z - Elektromechaniczne systemy napędowe 2 ES2B200009:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2012Z - Przekształtniki w napędzie elektrycznym ES2B202204:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2012L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice ES1A622389:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2012L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice 2 ES2B302261:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2012L - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1A622391:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2012L - Układy energoelektroniczne EZ2C200011:
Laboratorium (grupa 4), Laboratorium (grupa 5), Laboratorium (grupa 6)
2013Z - Przekształtniki w napędzie elektrycznym ES2C202204:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2013L - Przekształtniki energoelektroniczne w odnawialnych źródłach energii 2 ENS1A600039:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2013L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice ES1A622389:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2013L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice ES2C302207:
Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2013L - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1A622391:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2014Z - Elektromechaniczne systemy napędowe 2 ES2C200009:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 6), Laboratorium (grupa 7)
2014L - Przekształtniki energoelektroniczne w odnawialnych źródłach energii 2 ENS1C600039:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2014L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice ES2C302207:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2014L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice EZ1C600033:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 4)
2015Z - Przekształtniki energoelektroniczne w odnawialnych źródłach energii 2 ENS1C600039:
Laboratorium (grupa 1)
2015Z - Przekształtniki w napędzie elektrycznym ES2C202204:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2)
2015Z - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1C722394:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2015L - Przekształtniki energoelektroniczne w odnawialnych źródłach energii 2 ENS1C600039:
Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 4)
2015L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice ES1C622389:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2015L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice EZ1C600033:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2015L - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1C722394:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1)
2015L - Układy energoelektroniczne EZ2C200011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 4)
2016Z - Przekształtniki w napędzie elektrycznym ES2C202204:
Laboratorium (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2016Z - Układy elektroniczne w strukturach programowalnych ES1C722394:
Pracownia specjalistyczna (grupa 1), Pracownia specjalistyczna (grupa 2)
2016L - Technika mikroprocesorowa w energoelektronice EZ1C600033:
Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4), Wykład (grupa 1)
2016L - Układy energoelektroniczne EZ2D200011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 5)
2017Z - Przekształtniki w napędzie elektrycznym ES2D202204:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2017L - Układy energoelektroniczne EZ2D200011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 4)
2018Z - Przekształtniki w napędzie elektrycznym ES2D202204:
Laboratorium (grupa 1), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2018L - Układy energoelektroniczne EZ2D200011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2019Z - Praca dyplomowa inżynierska oraz przygotowanie do egzaminu dyplomowego EZ1D700031:
Wykonywanie pracy dyplomowej (grupa 6)
2019L - Podzespoły elektroniki przemysłowej TS1D6112:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2020L - Podzespoły elektroniki przemysłowej TS1D6112:
Laboratorium (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2020L - Układy energoelektroniczne EZ2E200011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3), Laboratorium (grupa 4)
2020L - Układy przekształtnikowe EDS1A6041:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Wykład (egzamin) (grupa 1)
2021Z - Energoelektronika 2 ES1E5033:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 3)
2022L - Podzespoły elektroniki przemysłowej TS1E6112:
Laboratorium (grupa 1), Wykład (zaliczenie) (grupa 1)
2022L - Układy energoelektroniczne EZ2E200011:
Laboratorium (grupa 1), Laboratorium (grupa 2), Laboratorium (grupa 5), Wykład (egzamin) (grupa 1)