Politechnika Białostocka - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
In English
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW MODUŁY DODATKOWE
ostatnia migracja danych: ok. 5 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 24 dni temu

Witamy w systemie USOSweb Politechniki Białostockiej!

Ankiety

Uwaga studenci,

Od 20 stycznia do 10 marca 2014 r. zostaną otwarte ankiety za semestr zimowy 2013/2014 służące pozyskaniu opinii studenta o wypełnieniu obowiązków dydaktycznych przez nauczyciela akademickiego i programie kształcenia w Politechnice Białostockiej.

Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki
dr hab. Grażyna Łaska

Drogi Studencie/Droga Studentko

Zapraszamy studentów Politechniki Białostockiej do udziału w międzynarodowym badaniu dotyczącym postaw wobec uczenia się i pracy. Wśród uczestników z Uczelni rozlosowanych zostanie 10 kart podarunkowych o wartości 50 zł.

Chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału w kwestionariuszowym badaniu online dotyczącym postaw wobec uczenia się i pracy. Badanie to jest prowadzone w ramach międzynarodowego Projektu badawczego i obejmuje współpracę między badaczami z Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu w Bergen w Norwegii. Badanie jest prowadzone wśród studentów w Norwegii i w Polsce. Udział w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariuszy w Internecie i zajmuje około 15 minut.

Osoby, które wezmą udział w badaniu uzyskają automatyczną informację zwrotną na temat swoich wyników na niektórych spośród kwestionariuszy użytych w badaniu, jak również wśród uczestników badania z Uczelni rozlosowanych zostanie 10 kart podarunkowych o wartości 50 zł. Udział w badaniu stanowi bardzo cenny wkład w realizowany projekt badawczy, którego celem jest poznanie czynników związanych z postawami wobec uczenia się i pracy wśród studentów.

Aby wziąć udział w badaniu należy kliknąć na poniższy link:

http://atroszko.eu/wns/

Dziękujemy!