Politechnika Białostocka - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język obcy 3 (język angielski B2)

Informacje ogólne

Pokaż kartę przedmiotu

View syllabus

Zasady zaliczenia
Zasady zaliczenia - załącznik Plik PDF

Kod przedmiotu: INF1JA3
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Język obcy 3 (język angielski B2)
Jednostka: Studium Języków Obcych
Grupy: Przedmioty - INF stacjonarne I-ego stopnia 4 semestr
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 2.00 (w zależności od programu) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.

zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)
Rodzaj przedmiotu:

Obowiązkowy

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2024/2025" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2025-02-26 - 2025-06-26
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Beata Falkowska
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena
Ćwiczenia - Ocena

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2023/2024" (zakończony)

Okres: 2024-02-26 - 2024-06-21
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Beata Falkowska
Prowadzący grup: Beata Falkowska, Greta Głowacka-Czarnopyś, Alina Jabłońska Domurat, Anna Kalisz, Liliana Sienkiewicz, Urszula Sochoń-Okruszko, Aniela Staszewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena
Ćwiczenia - Ocena

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2022/23" (zakończony)

Okres: 2023-02-23 - 2023-06-25
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Beata Smolarczyk
Prowadzący grup: Halina Bramska, Sylwia Dobkowska, Greta Głowacka-Czarnopyś, Wojciech Rogalski, Liliana Sienkiewicz, Aniela Staszewska, Dorota Śleszyńska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena
Ćwiczenia - Ocena

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/2022" (zakończony)

Okres: 2022-02-25 - 2022-06-23
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Czarnopyś
Prowadzący grup: Trevor Coldron, Ryszard Czarnopyś, Beata Falkowska, Greta Głowacka-Czarnopyś, Małgorzata Komarewska, Ewa Ligocka, Wojciech Rogalski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena
Ćwiczenia - Ocena

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2021-02-22 - 2021-06-20
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Czarnopyś
Prowadzący grup: Trevor Coldron, Ryszard Czarnopyś, Sylwia Dobkowska, Alina Jabłońska Domurat, Małgorzata Komarewska, Wojciech Rogalski, Beata Smolarczyk, Urszula Sochoń-Okruszko, Aniela Staszewska, Dorota Śleszyńska, Maciej Śleszyński
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena
E-learning:

Tak

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-06-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Czarnopyś
Prowadzący grup: Michał Citko, Greta Głowacka-Czarnopyś, Małgorzata Komarewska, Wojciech Rogalski, Beata Smolarczyk, Aniela Staszewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena
E-learning:

Tak

Rodzaj przedmiotu:

Obowiązkowy

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/19" (zakończony)

Okres: 2019-02-25 - 2019-06-24
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Czarnopyś
Prowadzący grup: Trevor Coldron, Greta Głowacka-Czarnopyś, Wojciech Rogalski, Beata Smolarczyk, Aniela Staszewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/18" (zakończony)

Okres: 2018-02-19 - 2018-06-22
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Czarnopyś
Prowadzący grup: Michał Citko, Ryszard Czarnopyś, Greta Głowacka-Czarnopyś, Violetta Grabińska, Tomasz Lange, Ewa Ligocka, Dorota Ostrowska, Wojciech Rogalski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2016/17" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-06-13
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Czarnopyś
Prowadzący grup: Trevor Coldron, Sylwia Dobkowska, Violetta Grabińska, Małgorzata Komarewska, Dorota Ostrowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2015/16" (zakończony)

Okres: 2016-02-22 - 2016-06-19
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Czarnopyś
Prowadzący grup: Michał Citko, Ryszard Czarnopyś, Małgorzata Komarewska, Ewa Ligocka, Dorota Ostrowska, Aniela Staszewska, Marek Weber
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Białostocka.
15-351 Białystok, ul. Wiejska 45A tel: +48 746 90 00 https://pb.edu.pl kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0 (2024-04-29)