Pracownia dyplomowa
Informacje ogólne
Pokaż kartę przedmiotu
Not submitted syllabus in English
Zasady zaliczenia |
Zasady zaliczenia - załącznik | Plik PDF |
Kod przedmiotu: | AUI7033 |
Kod Erasmus / ISCED: | (brak danych) / (brak danych) |
Nazwa przedmiotu: | Pracownia dyplomowa |
Jednostka: | Wydział Architektury |
Grupy: |
Przedmioty - ARCH stacjonarne I-ego stopnia 4 rok 7 semestr |
Punkty ECTS i inne: |
0 LUB
15.00
(w zależności od programu)
|
Język prowadzenia: | (brak danych) |
Rodzaj przedmiotu: | Obowiązkowy |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2022/2023" (zakończony)
Okres: | 2022-10-01 - 2023-02-01 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 7 godzin, 74 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Jolanta Owerczuk | |
Prowadzący grup: | Michał Chodorowski, Andrzej Dudziński, Agnieszka Duniewicz, Janusz Grycel, Agnieszka Januszkiewicz, Halina Łapińska, Aleksy Łapko, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Jolanta Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Agata Szmitkowska, Andrzej Tokajuk, Piotr Trojniel, Adam Turecki, Justyna Zalewska-Grycuk, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
|
E-learning: | Tak |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/2022" (zakończony)
Okres: | 2021-10-01 - 2022-02-02 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 7 godzin, 74 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Jolanta Owerczuk | |
Prowadzący grup: | Michał Chodorowski, Andrzej Dudziński, Agnieszka Duniewicz, Volodymyr Durmanov, Janusz Grycel, Adam Jakimowicz, Halina Łapińska, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Jolanta Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Andrzej Tokajuk, Adam Turecki, Jerzy Uścinowicz, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
|
E-learning: | Tak |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)
Okres: | 2020-10-01 - 2021-02-02 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 7 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Jolanta Owerczuk | |
Prowadzący grup: | Michał Chodorowski, Bartosz Czarnecki, Andrzej Dudziński, Agnieszka Duniewicz, Volodymyr Durmanov, Janusz Grycel, Adam Jakimowicz, Agnieszka Januszkiewicz, Jan Kabac, Danuta Korolczuk, Halina Łapińska, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Aleksander Owerczuk, Jolanta Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Agata Szmitkowska, Andrzej Tokajuk, Adam Turecki, Jerzy Uścinowicz, Justyna Zalewska-Grycuk, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
|
E-learning: | Tak |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)
Okres: | 2019-10-01 - 2020-01-31 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 6 godzin, 95 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Aleksander Asanowicz, Michał Chodorowski, Bartosz Czarnecki, Andrzej Dudziński, Agnieszka Duniewicz, Volodymyr Durmanov, Janusz Grycel, Adam Jakimowicz, Agnieszka Januszkiewicz, Jan Kabac, Halina Łapińska, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Aleksander Owerczuk, Jolanta Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Andrzej Tokajuk, Piotr Trojniel, Adam Turecki, Jerzy Uścinowicz, Justyna Zalewska-Grycuk, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2018/2019" (zakończony)
Okres: | 2018-10-01 - 2019-02-01 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 10 godzin, 86 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Aleksander Asanowicz, Bartosz Czarnecki, Grażyna Dąbrowska-Milewska, Volodymyr Durmanov, Janusz Grycel, Adam Jakimowicz, Jan Kabac, Halina Łapińska, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Aleksander Owerczuk, Jolanta Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Andrzej Tokajuk, Adam Turecki, Jerzy Uścinowicz, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/18" (zakończony)
Okres: | 2018-02-19 - 2018-06-22 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 90 godzin, 1 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2017/2018" (zakończony)
Okres: | 2017-09-25 - 2018-01-24 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 90 godzin, 84 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Aleksander Asanowicz, Agnieszka Duniewicz, Volodymyr Durmanov, Janusz Grycel, Adam Jakimowicz, Jan Kabac, Halina Łapińska, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Aleksander Owerczuk, Jolanta Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Andrzej Tokajuk, Adam Turecki, Jerzy Uścinowicz, Justyna Zalewska-Grycuk, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2016/17" (zakończony)
Okres: | 2016-09-26 - 2017-01-29 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 10 godzin, 101 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Jolanta Owerczuk | |
Prowadzący grup: | Aleksander Asanowicz, Grażyna Dąbrowska-Milewska, Agnieszka Duniewicz, Volodymyr Durmanov, Janusz Grycel, Adam Jakimowicz, Jan Kabac, Danuta Korolczuk, Halina Łapińska, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Aleksander Owerczuk, Jolanta Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Agata Szmitkowska, Andrzej Tokajuk, Adam Turecki, Jerzy Uścinowicz, Justyna Zalewska-Grycuk, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2015/16" (zakończony)
Okres: | 2015-09-21 - 2016-01-25 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Projekt, 150 godzin, 76 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Grażyna Dąbrowska-Milewska | |
Prowadzący grup: | Aleksander Asanowicz, Katarzyna Asanowicz, Grażyna Dąbrowska-Milewska, Agnieszka Duniewicz, Janusz Grycel, Adam Jakimowicz, Jan Kabac, Halina Łapińska, Piotr Łodziński, Monika Magdziak, Robert Misiuk, Wojciech Niebrzydowski, Aleksander Owerczuk, Magdalena Sulima, Jarosław Szewczyk, Agata Szmitkowska, Andrzej Tokajuk, Jerzy Uścinowicz, Jadwiga Żarnowiecka | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Ocena
Projekt - Ocena |
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Białostocka.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Białostocka.